Warning: Creating default object from empty value in /DISK4/WWW/suchaloz.cz/plkotnice/plugins/system/advancedmodules/modulehelper.php on line 320 Akce Plkotnic ze Suché Loze

výstavy na hody 2016

Uložit

Kalendář našich akcí

O nás

Kontakty

Sponzoři a partneři

Obec Suchá Loz

3 V a H

Stavební firma Navláčil

Akce Plkotnic ze Suché Loze

Slavnosti vína v Uherském Hradišti 2013

I. fotogalerie zde

II. fotogalerie

Priepasné - Slovensko - 24.8.2013

Sotva jsme se vyspaly z akce na Strání, čekalo  nás neméně  náročné vystopupení u

našich přátel na Slovensku .V obsazení 13 členek , a tedy  ve dvou autech,  jsme vyrazily již v 16 hodin ze Suché Loze. Cesta trvala hodinku a my jsme se mohly pozvolna na místě v Priepastném  připravit .Pořad byl dlouhý a beznála trval  4 hodiny .Byl  komponovaný převážně z myjavských lidových vesnických muzik .Hlavním hřebíčkem večera byli účastníci třídenního Stretnutia mladých muzikantov .Nutno dodat, že jsme byly trošku svázané tak odpovědným úkolem vystupovat v zahraničí. Ale Slováci byli přátelští a chválou nešetřili, takže snad nebyl poznat náš ostych.

Moc bychom chtěli poděkovat panu starostovi a taky jeho kamarádovi, který celý pořad uváděl. Pan konferenciér byl zkušený rozhlasový redaktor a velkou část polularity nám jistě vyrobil taktéž on a svojí humornou povahou nás potěšil.

Příjemný pocit  z akce měly ty  Plkotnice , které  se vdaly ze Slovenska do  Loze a  tak rády oprášily svůj rodný jazyk.  Moc jsme jim to přály.

 

Fotogalerie zde

Noc kostelů

 

Celý článek...

Noc kostelů 2013 - Bánov

fotogalerie I.

fotogalerie II.

DSC 0080

Oslava 60 let Plkotnice Marie Bujáčkové

Každým rokem je v květnu pro nás Plkotnice tzv. vrcholná sezona (Zpívání, Noc kostelů, Kosení),   a do toho  ještě letos uzrálo krásné výročí naší matadorky v druhém hlase,  Marii Bujáčkové.

Myslím, že přípravy hlavně oslavenkyně nepodcenila a kdybychom chtěli hodnotit akci po stránce pohostinnosti, byla by jistě s pěti hvězdičkama.

Jako ostřílené týmové hráčky jsme na akci nejenom popřály a povinšovaly i oblíbenými písněmi, ale taky  sehrály dokonalou scénku na téma " Nová parta hic se hlásí do služeb všeho druhu!" Ani nás to nestálo moc úsilí, vše nějak klapalo samo.
Myslím , že byla tetička Maňa vytančená do úplné spokojenosti a sytosti.

Co jsme mohly, to jsme pokoštovaly, jídlo na jedničku, zákusky  a vdolečky se jen rozplývaly na jazyku a dobrého pití teklo , kolik hrdlo ráčilo.

Děkujeme za vzorné pohoštění , nemělo to chybu.

Přejeme stále hodně energie a entuziasmu,   a proto "Kdo do Plkotnic chodí duševního  zdraví si hledí."

 Sbor Plkotnic