Warning: htmlspecialchars(): charset `> Dále se ještě opravují mostky u polních cest. Určitě víte, že mostky už svou funkci neplní. Většína je ucpana nebo zlomená díky těžké zemědělské technice, proto při děštích teče voda po cestách, a ty samozřejmě ničí. 

' not supported, assuming utf-8 in /DISK4/WWW/suchaloz.cz/plkotnice/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 89 Fotogalerie Warning: htmlspecialchars(): charset `> Dále se ještě opravují mostky u polních cest. Určitě víte, že mostky už svou funkci neplní. Většína je ucpana nebo zlomená díky těžké zemědělské technice, proto při děštích teče voda po cestách, a ty samozřejmě ničí. 

' not supported, assuming utf-8 in /DISK4/WWW/suchaloz.cz/plkotnice/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/render/renderfront.php on line 623 Warning: html_entity_decode(): charset `> Dále se ještě opravují mostky u polních cest. Určitě víte, že mostky už svou funkci neplní. Většína je ucpana nebo zlomená díky těžké zemědělské technice, proto při děštích teče voda po cestách, a ty samozřejmě ničí. 

' not supported, assuming utf-8 in /DISK4/WWW/suchaloz.cz/plkotnice/libraries/joomla/html/html/image.php on line 89
Zastavit prezentaciSpustit prezentaciObnovit stránkuZavřít okno